Zahradnické služby s.r.o.

Velké Popovice 109, Praha-východ, www.zahradnickesluzby.net


 
Kladete-li důraz na pěknou zahradu, je třeba ji dostatečně zalévat. Zavlažovací systémy to umí perfektně a zároveň šetří Váš čas.
Rádi Vám poradíme a ukážeme, jaké jsou možnosti a společně najdeme také nejlepší řešení.

Výhody profesionálního automatického zavlažovacího systému:

1. Pohodlí a úspora času: automatický zavlažovací systém přináší majiteli volný čas a šetří namáhavou práci, jako např. instalace zavlažovačů, tahání hadic atd.

2. Nezávislost: automatické zavlažování činí majitele nezávislým na sousedech a příbuzných.

3. Efektivnost: automatický zavlažovací systém pomáhá šetřit vodu a snižovat náklady.

4. Zachovávání hodnot: nejenom vzácné jednotlivé rostliny, ale také trávník nebo záhony se budou muset nákladně obnovovat, když nebudou dostatečně zavlažovány.

5. Nenápadnost: výsuvné zadešťovače jsou sotva vidět a mohou zavlažovat např. v noci, kdy nikoho neruší.

6. Fascinace: zavlažovací systém bude fascinovat Vaše známé, sousedy a přátele.

7. Výhodné pro problematická místa: postará se o závlahu také na místech, kam se normální déšť nedostane, např. pod převislými střechami, na balkónech nebo terasách.

8. Dobrý poměr cena / výkon : pohodlná řešení je možné realizovat již za několik desítek až stovek korun za metr čtvereční. Konečná cena závisí na tlaku vody, vlastnostech pozemku a složitosti systému.

9. Krásnější zahrada: toto je nejlepší ze všech výhod! Profesionální zavlažovací systém zavlažuje Vaše rostliny individuálně a trávník rovnoměrně. Výsledkem je sytě zelený trávník a zdravější a hezčí rostliny. Z takového zavlažování má pak člověk radost!


 

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies